השירותים שלנו

בקשה להתייעצות

ניהול נכסים מסחריים

ALTIDAG מציגה שירות מקיף עבור נכסים מסחריים, ניהול, שיווק השכרה ומכירה של שטחי המסחר שלכם. שטחי מסחר, בנייני משרדים ונכסים המיועדים לתעשייה הנם נכסים הדורשים טיפול דידקטי וצמוד. אנחנו מבינים כי דיירים בנכסים מסחריים עסוקים במשימתם ודורשים טיפול מיידי לכל תקלה, הם זקוקים לגוף אשר מנהל את הנכס, החל מניקיון בסיסי ועד תפעול המעליות ותיבות הדואר. אל תדאג מציגה שירותי ניהול מקיפים עבור נכסים מסחריים:

  • שירותי גבייה, דיירים רבים יש בנכס מסחרי, והמעקב אחריהם הוא מעמסה גדולה מידי, יש לוודא כי כולם עומדים בחשבונות הצריכה ובתנאי השכירות שלהם, אצלנו תוכלו להיות בטוחים כי הכל שולם, איך תוכלו לדעת? תוכנת הניהול המתקדמת שלנו מעודכנת בכל פעולה בנכס ודואגת שתדעו לגבי כל חריגה.
  • שירותי קונסיירז’ אנו מעסיקים רכז מנהלות תחזוקה ביורוקרטיות, והוא מתפקד כאיש הקשר, וועד הבית ומנהל הנכס בפועל, כל עובד שכזה הנו בעל ניסיון בתחום ובעל יכולות ניהול מתאימות.
  • ניהול נכסים ריקים, לALTIDAG יש צוות מומחי נדל”ן אשר ידאג לשווק, להשכיר ולמכור את הנכס בתשואה הגבוהה ביותר, ניסיון של שנים מקנה לנו את היתרון למצוא עבור הנכס שלכם את הפתרון לו הוא זקוק, במהירות וביעילות.
  • ניהול ספקי שירות, שטח גדול דורש טיפול גדול, שירותי גינון, תיקונים תכופים, ניקיון ותחזוקה שוטפת, אנחנו עובדים עם בעלי מקצוע אמינים אשר ידאגו לכל אשר הנכס שלכם צריך.
  • ALTIDAG דואגת שלנכס שלכם יהיה אמא ואבא, אנו מספקים שירות הכל כלול מהמעלית ועד לחשבון הארנונה, הכל מלווה בצוות משפטי, ניהולי ועובדים מוסמכים אשר יגרמו להשבחת הנכס המסחרי שלכם.

צור קשר