ברוכים הבאים לALTIDAG

מי אנחנו

ALTIDAG מציעה שירות דינמי ומקיף המכסה את סל השירותים להם זקוקים משקיעי נדל”ן בינלאומיים, בעלי נכס ובעלי נכסים מרובים המעוניינים בשירותי ניהול, השכרה ואחזקה. ניהול נכסים ע”י חברה מקצועית, אחראית ואמינה בעלת ניסיון של 40 שנה בניהול ותחזוק נכסים, השכרה, מכירה ושיווק נדל”ן בישראל ובאירופה. הטיפול האישי של ALTIDAG בנכס שלכם יחסוך מכם כסף, זמן והטרדות רבות. אנו נדאג למציאת שוכרים מתאימים, טיפול שוטף בתחזוקה ותקלות, התנהלות מול וועד הבית וניהול קפדני ואישי של הנכס שלכם כך שבמרוצת השנים תייצרו הכנסה פסיבית קבועה תוך כדי שאנו משביחים עבורכם את הנכס.

שקיפות ואמינות בניהול הנכס

לחברת ALTIDAG יש את היתרון שבניהול דיגיטלי באמצעות תוכנת ניהול הנכסים המתקדמת שלנו מאפשרת לנהל בקלות ובידידותיות מספר נכסים במקביל. החשבון מנוהל דיגיטלית ומעודכן אונליין בהתראות שוטפות כגון: תחילת חוזה וסיומו, תיקונים נדרשים ועדכוני וועד בית. פנייה לשירות באמצעות התוכנה תתבצע במהירות האפשרית ותחייב דיווח לסיום הפנייה, הכל בשקיפות ובקלות. את דמי השכירות המגיעים לכם אנו מעבירים כל חודש בחודשו בהעברה בנקאית, כמו כן אנו מעדכנים בכל עת לגבי תיקונים או עבודות אשר אושרו לביצוע, כמו גם משלוח התראות לגבי סיום חוזה

שירות מקיף וליווי משפטי

חברת ALTIDAG תלווה אתכם בכל ההליך המשפטי והלגיטיגציה של הסכמי השכירות: התראות לבקשות תשלום מהשוכר לחידוש חוזה במקרה הצורך או כל התראה נוספת. הטיפול המקיף בנכס היקר שלכם ילווה ע”י משרד עורכי דין אשר במידת הצורך יטפל משפטית בשוכרים אשר אינם עומדים בתשלום. על אחריותנו לוודא מול השוכר בסיום חוזה שהוא עמד בכל התנאים: שמירת הנכס, סגירת יתרות חשמל, מים, ארנונה וועד לפני נתינת החזר כל ערבות שהיא. חברת ALTIDAG חרטה על דגלה שירותיות ואמינות מקצועית, לכן הלקוחות שלנו יכולים לסיים את ההתקשרות בינינו בכל עת וללא התחייבויות.

תוכנת הניהול שלנו

לאל תדאג יש את תוכנת ניהול הנכסים המתקדמת והיעילה בעולם, זוהי פלטפורמה בלעדית, הייעודית לשימוש כל הצדדים המעורבים, השוכר, המשכיר ואל תדאג, הכל נעשה במהירות ובנוחות המרבית:

  • קריאת מונה המים, החשמל והגז ועדכון רציף של המונים.
  • תיעוד מצולם של מצב הדירה לפני השכרת הנכס וכמובן שגם אחריו.
  • קבלת בטחונות וערבויות הנדרשות מהשוכרים ומסירתם לבעל הנכס.
  • דיווח לגבי תקלות בנכס וטיפולם יעשה ע”י עדכון מיידי בתוכנת הניהול.
  • משלוח דו”חות תקופתיים ושמירת על קשר ישיר באמצעות מערכת הדיוור באתר.

תוכנת הניהול של אל תדאג מאפשרת לכם לנהל את הנכס שלכם, לבדוק האם החשבונות שולמו ולעשות כל פעולה שתרצו מכל מקום בעולם, 24/7, בנוחות ובקלות, ניהול נכס ללא תקלות ועם 0 דאגות, כמו כן חשוב לציין כי התוכנה מיועדת לניהול נכסים מרובים, בלחיצת כפתור ניתן לעקוב ולקבל מידע מפורט ואמין אודות מגוון נכסים בו זמנית.

mobile devices

כל אחד צריך לעסוק במקצוע שלו, ניהול נכסים הוא לא המקצוע שלך. חברה מנוסה וותיקה תעשה זאת טוב ממך.

- עו”ד מוטי פירר, YNET 01.12.10 -

צור קשר